ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ:

З метою забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти, спрощення процедури та вільного доступу до інформації реєстрація дітей на чергу в ЗДО,проводиться через мережу Інтернет самостійно на сайті за адресою:https://reg.isuo.org/preschools

Перелік документів ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДИТИНИ ДО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ :

У разі встановлення статусу заявки «Отримано направлення» заявник зобов’язаний упродовж 30 календарних днів подати керівнику закладу дошкільної освіти окрім направлення у даний заклад, виданого районним реєстратором, усі документи, які необхідні для зарахування дитини, передбачені п.6 Положення «Про дошкільний навчальний заклад», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 200 р. № 305 (зі змінами від 27.01.2021 №86)

- Направлення управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради.

Зая ва одного із батьків, чи особи, яка їх заміює для зарахування дитини до закладу дошкільної освіти.

3. До заяви про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти додаються:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- медична довідка, видана відповідно до статті 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.

4. Медична довідка про стан здоров'я дитини з закладу охорони здоров`я з висновком лікаря, про те що дитина відвідувати ЗДО може та згідно статті 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”

5.Зарахування здобувача освіти з особливими освітніми потребами до інклюзивної групи здійснюється за наявності висновку Інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.